Sponsors 2017

 

Fam Immink / Fam Reefhuis / Fam. Kappert

Achteres Transport V.O.F. Fokke Daarle www.achteres-transport.nl

Citrocasa Nijverdal www.mffnijverdal.nl

Autobedrijf Manenschijn Daarle www.manenschijn.nl

Vleesgrossier G.J. Drenthen Daarle www.vleesvandrenthen.nl

Marquette projecten www.marquette-projecten.nl

Nijverdal Infra www.nijverdalinfra.nl

De Makerië Bouw en Houtwerk Daarle www.demakerie.nl

Klein Kromhof houtvezels Daarlerveen www.kleinkromhof.nl

Garage Voortman Daarle www.autobedrijfvoortman.nl

Loonbedrijf Reimink Den Ham www.reiminkdenham.nl

Immink Verbouw en Renovatie Daarle www.imminkbouw.nl

Lohuis installatietechniek Daarle www.fhloohuis.nl

Autobedrijf Voortman Albergen www.auto-voortman.nl

Bosch De Landbouw Daarle www.boschdaarle.nl

Bartels Bouwservice, onderhoud, verbouw en renovatie www.bartelsbouwservice.nl

Autobedrijf Jan Binnenmars www.fiatjanbinnenmars.nl

H.R. auto’s Den Ham www.hrautos.nl

Jansen Klompen en werkkleding www.jansenklompen.nl

RS Carwash www.rscarwash.nl

Rovers paardentrailers facebookpagina

Van Douglas Timmerwerken www.vandouglas.nl

Willems Nederland BV te Rijssen: www.willemsnederland.nl

Stoeten Nijkamp Daarlerveen

Veneman Keukens en tegels Daarle www.venemankeukens.nl

Gebr.Poppink Daarle www.poppink-reutum.nl

Veldman Mechanisatiebedrijf www.lmbveldman.nl

Autobedrijf Staalduinen Den Ham

Loonbedrijf Jansen Eupe Hoge Hexel www.janseneupe.nl

Varkenshandel Poorterman Daarle

Kamphuis Straal en Spuitbedrijf Nijverdal www.kamphuisnijverdal.nl

Juwelier Dubbink Hellendoorn/Nijverdal

Hellwich Grondwerken Daarle

Veneberg IJzerwaren Den Ham www.venebergdenham.nl

Wilberg Metaal te Wierden www.wilberg.nl

Bakhuis koudetechniek www.bakhuiskoudetechniek.nl

Loonbedrijf H.van Haarst Hoge Hexel

Zijlsta auto’s Daarle www.zijlstraautos.nl

Pannenkoekenhuus Marle www.pannenkoekenhuusmarle.nl

Bloemendal Assurantiën www.bloemendal.nu

Dennis Fashion Vroomshoop www.dennisverhuur.nl

Dorpshuis ‘n Kadiek Daarle www.kadiek.nl

Gebr. Kleinjan Bouwbedrijf Kruimersweg Daarle www.gebrkleinjan.nl

Jan Immink: Agrarisch bouw- en milieu advies www.janimmink.nl

Rietdekkersbedrijf Kleinjan www.rietdekkersbedrijfkleinjan.nl

Hageko stukadoorswerk en spakwerk te Daarle www.hagekoafwerking.nl

Jan Horstink Timmerwerken Daarle

C.A.V. Den Ham www.cavdenham.nl

Garage Burger Daarle

H&D metaalbewerking te Almelo www.hd-metaal.nl

Café ‘n Tip Daarle www.ntip.nl

Valk Tweewielers Daarle www.valk-tweewielersport.nl

‘n Zich zaalverhuur Daarle

Laarman installatie Den Ham

Sluier Autospuit- en schildersbedrijf Daarle

Aannemersbedrijf Valk Daarle www.valkdaarle.nl

Autobedrijf Bertil Jansen www.bertiljansen.nl

Profile Tirecenter Heuver Den Ham www.profile-heuver.nl

Alfred Gerrits motorsport Den Ham www.alfredgerrits.nl

Lekker Makkelijk Manenschijn Daarle www.lekkermakkelijk.nl

Heart & Soul, Reanimatie en BHV Scholingen www.heartensoul.nl

Marnix Grondman Bouw Vroomshoop

Time2rent www.time2rent.nl

Autorijschool Ingrid Abbink www.ingridabbink.nl

Bouwservice Tjeerd Kleinjan Wierden

Jos Kleinjan Infra www.joskleinjan.nl

De Brug Vastgoed www.debrugvastgoed.nl

Klussenbedrijf Schuda Daarle www.schuda.nl

Atelier XiJe www.atelier-xije.nl

Melktransport Kippers-Van Harten

Tjoeke Tjoek Boerderij Daarle www.tjoeketjoekboerderij.com