Sponsors 2018

Fam Immink / Fam Reefhuis / Fam. Kappert

Marquette Projecten  www.marquette-projecten.nl

Achteres Transport V.O.F. Fokke Daarle www.achteres-transport.nl

Citrocasa Nijverdal www.mffnijverdal.nl

Autobedrijf Manenschijn Daarle www.manenschijn.nl

Vleesgrossier G.J. Drenthen Daarle www.vleesvandrenthen.nl

Nijverdal Infra www.nijverdalinfra.nl

De Makerië Bouw en Houtwerk Daarle www.demakerie.nl

Klein Kromhof houtvezels Daarlerveen www.kleinkromhof.nl

Garage Voortman Daarle www.autobedrijfvoortman.nl

Loonbedrijf Reimink Den Ham www.reiminkdenham.nl

Immink Verbouw en Renovatie Daarle www.imminkbouw.nl

Lohuis installatietechniek Daarle www.fhloohuis.nl

Autobedrijf Voortman Albergen www.auto-voortman.nl

Bosch De Landbouw Daarle www.boschdaarle.nl

Bartels Bouwservice, onderhoud, verbouw en renovatie www.bartelsbouwservice.nl

Autobedrijf Jan Binnenmars www.fiatjanbinnenmars.nl

H.R. auto’s Den Ham www.hrautos.nl

RS Carwash www.rscarwash.nl

Rovers paardentrailers facebookpagina

Van Douglas Timmerwerken www.vandouglas.nl

Willems Nederland BV te Rijssen: www.willemsnederland.nl

Stoeten Nijkamp Daarlerveen

Veneman Keukens en tegels Daarle www.venemankeukens.nl

Gebr.Poppink Daarle www.poppink-reutum.nl

Veldman Mechanisatiebedrijf www.lmbveldman.nl

Autobedrijf Staalduinen Den Ham

Loonbedrijf Jansen Eupe Hoge Hexel www.janseneupe.nl

Varkenshandel Poorterman Daarle

Kamphuis Straal en Spuitbedrijf Nijverdal www.kamphuisnijverdal.nl

Juwelier Dubbink Hellendoorn/Nijverdal

TM loonvoermengbedrijf en agrarische dienstverlening www.tm-agro.nl

Hellwich Grondwerken Daarle

Veneberg IJzerwaren Den Ham www.venebergdenham.nl

Jos Kleinjan Infra www.joskleinjan.nl

Wilberg Metaal te Wierden www.wilberg.nl

Bakhuis koudetechniek www.bakhuiskoudetechniek.nl

Loonbedrijf H.van Haarst Hoge Hexel

Zijlsta auto’s Daarle www.zijlstraautos.nl

Henk Dubbink Stenenhandel

Pannenkoekenhuus Marle www.pannenkoekenhuusmarle.nl

Van Lenthe administratie en belastingen www.vanlentheadministratie.nl

Bloemendal Assurantiën www.bloemendal.nu

R2 Roadshow

Dennis Fashion Vroomshoop www.dennisverhuur.nl

Dorpshuis ‘n Kadiek Daarle www.kadiek.nl

Jan Immink: Agrarisch bouw- en milieu advies www.janimmink.nl

Rietdekkersbedrijf Kleinjan www.rietdekkersbedrijfkleinjan.nl

Vowinkel Bouwservice Daarle

Hageko stukadoorswerk en spakwerk te Daarle www.hagekoafwerking.nl

Jan Horstink Timmerwerken

RS Dronefoto.nl rsdronefotos.nl

C.A.V. Den Ham www.cavdenham.nl

Garage Burger Daarle

H&D metaalbewerking te Almelo www.hd-metaal.nl

Café ‘n Tip Daarle www.ntip.nl

Valk Tweewielers Daarle www.valk-tweewielersport.nl

Jansen Klompen en werkkleding www.jansenklompen.nl

‘n Zich zaalverhuur Daarle

Laarman installatie Den Ham

Sluier Autospuit- en schildersbedrijf Daarle

Aannemersbedrijf Valk Daarle www.valkdaarle.nl

Autobedrijf Bertil Jansen www.bertiljansen.nl

Profile Tirecenter Heuver Den Ham www.profile-heuver.nl

Alfred Gerrits motorsport Den Ham www.alfredgerrits.nl

Lekker Makkelijk Manenschijn Daarle www.lekkermakkelijk.nl

Heart & Soul, Reanimatie en BHV Scholingen www.heartensoul.nl

Marnix Grondman Bouw

Time2rent www.time2rent.nl

Autorijschool Ingrid Abbink www.ingridabbink.nl

Bouwservice Tjeerd Kleinjan Wierden

De Brug Vastgoed www.debrugvastgoed.nl

Klussenbedrijf Schuda Daarle www.schuda.nl

Atelier XiJe www.atelier-xije.nl

Melktransport Kippers-Van Harten

Toffe tantes: creatieve workshops bij Hof der Wonderen www.hofderwonderen.nl

Tjoeke Tjoek Boerderij Daarle www.tjoeketjoekboerderij.com