Sponsors 2019

Fam Immink / Fam Kleinjan / Fam Reefhuis / Fam. Kappert

Marquette Projecten  www.marquette-projecten.nl

Achteres Transport V.O.F. Fokke Daarle www.achteres-transport.nl

Citrocasa Nijverdal www.mffnijverdal.nl

Veneberg IJzerwaren Den Ham www.venebergdenham.nl

Autobedrijf Manenschijn Daarle www.manenschijn.nl

Vleesgrossier G.J. Drenthen Daarle www.vleesvandrenthen.nl

Nijverdal Infra www.nijverdalinfra.nl

De Makerië Bouw en Houtwerk Daarle www.demakerie.nl

W.G. Jansen Eupe & Zonen www.janseneupe.nl

Klein Kromhof houtvezels Daarlerveen www.kleinkromhof.nl

Garage Voortman Daarle www.autobedrijfvoortman.nl

Loonbedrijf Reimink Den Ham www.reiminkdenham.nl

Immink Verbouw en Renovatie Daarle www.imminkbouw.nl

Lohuis installatietechniek Daarle www.fhloohuis.nl

Autobedrijf Voortman Albergen www.auto-voortman.nl

Kaasbunker Daarle www.kaasbunker.nl

Kennel van de Lindeboom Daarle

Bosch De Landbouw Daarle www.boschdaarle.nl

Bartels Bouwservice, onderhoud, verbouw en renovatie www.bartelsbouwservice.nl

Autobedrijf Jan Binnenmars www.fiatjanbinnenmars.nl

Jansen Klompen en werkkleding www.jansenklompen.nl

H.R. auto’s Den Ham www.hrautos.nl

RS Carwash www.rscarwash.nl

Rovers paardentrailers facebookpagina

Van Douglas Timmerwerken www.vandouglas.nl

Willems Nederland BV te Rijssen: www.willemsnederland.nl

Stoeten Nijkamp Daarlerveen

Veneman Keukens en tegels Daarle www.venemankeukens.nl

Gebr.Poppink Daarle www.poppink-reutum.nl

Veldman Mechanisatiebedrijf www.lmbveldman.nl

Autobedrijf Staalduinen Den Ham

Varkenshandel Poorterman Daarle

Kamphuis Straal en Spuitbedrijf Nijverdal www.kamphuisnijverdal.nl

Juwelier Dubbink Hellendoorn/Nijverdal

Andie Niks Dienstverlening

TM loonvoermengbedrijf en agrarische dienstverlening www.tm-agro.nl

Hellwich Grondwerken Daarle

GeBu Almelo http://gebualmelo.nl/

Dennis Fashion Vroomshoop www.dennisverhuur.nl

Jos Kleinjan Infra www.joskleinjan.nl

Alfred Gerrits motorsport Den Ham www.alfredgerrits.nl

Agri Service Kleinjan voor het fokken en houden van dieren

Limousinhouderij Marleseveld

Wilberg Metaal te Wierden www.wilberg.nl

Bakhuis koudetechniek www.bakhuiskoudetechniek.nl

Loonbedrijf H.van Haarst Hoge Hexel

Zijlsta auto’s Daarle www.zijlstraautos.nl

Henk Dubbink Stenenhandel

Pannenkoekenhuus Marle www.pannenkoekenhuusmarle.nl

Van Lenthe administratie en belastingen www.vanlentheadministratie.nl

Bloemendal Assurantiën www.bloemendal.nu

R2 Roadshow

Dorpshuis ‘n Kadiek Daarle www.kadiek.nl

Jan Immink: Agrarisch bouw- en milieu advies www.janimmink.nl

Rietdekkersbedrijf Kleinjan www.rietdekkersbedrijfkleinjan.nl

Vowinkel Bouwservice Daarle

Training en leerboerderij Crumelhaeve www.crumelhaeve.nl

Hageko stukadoorswerk en spakwerk te Daarle www.hagekoafwerking.nl

Jan Horstink Timmerwerken

RS Dronefoto.nl rsdronefotos.nl

C.A.V. Den Ham www.cavdenham.nl

Garage Burger Daarle

H&D metaalbewerking te Almelo www.hd-metaal.nl

Café ‘n Tip Daarle www.ntip.nl

Valk Tweewielers Daarle www.valk-tweewielersport.nl

‘n Zich zaalverhuur Daarle

Grip Assurantiën www.gripassurantien.nl

Laarman installatie Den Ham

Veurink en Partners www.veurink-partners.nl

Sluier Autospuit- en schildersbedrijf Daarle

Aannemersbedrijf Valk Daarle www.valkdaarle.nl

Autobedrijf Bertil Jansen www.bertiljansen.nl

Profile Tirecenter Heuver Den Ham www.profile-heuver.nl

Lekker Makkelijk Manenschijn Daarle www.lekkermakkelijk.nl

Marnix Grondman Bouw

Time2rent www.time2rent.nl

Autorijschool Ingrid Abbink www.ingridabbink.nl

Bouwservice Tjeerd Kleinjan Wierden

De Brug Vastgoed www.debrugvastgoed.nl

Klussenbedrijf Schuda Daarle www.schuda.nl

EVE lifestyle www.evelifestyle.nl

Atelier XiJe www.atelier-xije.nl

Loonbedrijf Grevelman

Gebr. Kleinjan

Melktransport Kippers-Van Harten

Toffe tantes: creatieve workshops bij Hof der Wonderen www.hofderwonderen.nl

Zorgboerderij Erve Wessels Daarle www.ervewessels.nl